• Sotsiaaldemokraadid seisavad sinu vabaduse eest olla sina ise.
  • Oleme vabadust hindav ja hoidev erakond. Vabadus on vundament, millel demokraatia püsib.
  • Vaba ühiskond on ühiskondlik kokkulepe, et meie ühises kodus on iga inimene oma. Ja et riik on iga kodaniku jaoks ning nõrgemaid ei jäeta maha.

Igaüks loeb!

Poliitika tuum ei ole valimislubadused ega loosungid plakatitel. Poliitika on väärtused. Väärtused, mille alusel meie riiki juhitakse ja millest ei taganeta. Sotsiaaldemokraatide poliitika on kokku võetav kahe olulise väärtusega — vabadused ja võimalused.

Eesti on täna teelahkmel. Need valimised määravad Eesti suuna mitte ainult neljaks aastaks, vaid lähimateks kümnenditeks. Eesti valik on, kas minna edasi vaba demokraatiana või minna katki. Vaba ühiskond ei ole mingi elukauge nähtus, vaid ühiskondlik kokkulepe, et meie ühises kodus on iga inimene oma. Ja et riik on iga kodaniku jaoks ning nõrgemaid ei jäeta maha.

Sotsiaaldemokraadid on vabadust hindav ja hoidev erakond. Vabadus on vundament, millel demokraatia püsib. Me seisame selle eest, et Eesti oleks kaotajateta ühiskond, kus igal inimesel on vabadus olla tema ise ja kus ühise pingutuse tulemusel läheb kõigil paremini.

Meie armsal kodumaal, meie väikeses Eestis — IGAÜKS LOEB!

Vabaduste eest peab seisma!

Kas oled meiega nõus?

Kahju. Küllap oleme rohkemates asjades nõus kui mitte.

Tore, et oled meiega nõus!

„Noored on tänapäeval nii avatud, julged, uudishimulikud: samastun nendega hästi, olin ise ka selline. Tänased noored on kasvanud vabas Eestis, vabas Euroopas ja mõistavad hästi, mis on kaalul, kui võimule pääseksid jõud, kes tahavad piirid sulgeda ning inimeste vabadusi piirama hakata. Noored sisendavad mulle usku, et Eesti on ka tulevikus hästi hoitud. Ja meie kohustus on hoida vaba Eestit nendele.“

Jevgeni Ossinovski, sotsiaaldemokraatide juht