493

Triin Toomesaar

Haridusaktivist, kiusuennetaja, vabaühenduse juht, ulmefänn

Kesklinn, Lasnamäe ja Pirita

Minu missioon on pakkuda head ja turvalist haridusteed igas Eestimaa koolis ja lasteaias. Iga Eesti laps – tulevane täiskasvanu – peab saama võrdväärselt kvaliteetse ja koolirõõmsa võimaluse leida oma tee, oma õnn, oma kutsumus. Samal ajal tuleb praegustel täiskasvanutel anda endast kõik, et me planeet ka kestaks – oleks elamisväärne, mitmekesine ja tervislik paik nende võimaluste kasutamiseks. Usun muutuste võimalikkusesse ja sellesse, et igaüks meist saab ja peabki soovitud muutuste loomisse oma panuse andma. Koos oleme tugevamad. Oleme alati olnud.

Igaüks loeb!

Kristi Liiva

Triin Toomesaar on saanud minu usalduse ja minu hääle, sest valida tuleb väärtused. Ja Triin seisab väärtuspõhise, täpsemalt kiusuvaba ühiskonna eest.

Triinust

Olen hariduselt politoloog. Samal ajal aga ka suur eesti keele entusiast, nii et tegin 2012. a kannapöörde, mille tulemusel oma elust (seni) 3 aastat õpilaste ees(t) ka eesti keele ja kirjanduse õpetajana olen seisnud. See kogemus ning õpetajatööst hargnema hakanud tee kiusuennetajana sihtasutuses Kiusamisvaba Kool on kasvatanud minus valmisolekut ja järjepidevust olla veel julgem haridusmuutuste looja.

Vabaühenduse juhtimise ja kiusuennetamise kõrvalt jõuan nüüd koolidesse külalistunde andma aga nt kodanikuaktiivsuse, soolise võrdõiguslikkuse ja seto kultuuri teemadel.

Usun muutuste võimalikkusesse ja sellesse, et igaüks meist saab ja peabki muutuste loomisse oma panuse andma.