486

Roy Strider

Soovin, et kõik elusolendid elaksid õnnelikku elu puhtas keskkonnas

Haabersti, Põhja-Tallinn ja Kristiine

Koheselt tegutsemata pole teatud muutusi Eestis varsti võimalik enam ära hoida. Kannan helget tulevikuplaani, kuid mets nutab ja kandideerima sunnivad ohumärgid: ühiskonna liigne lõhestumine ja lõhestamine, meie unikaalse looduse hävitamine, väärtushinnangute allaneelamine, hirm ning ühiskondlik ebavõrdsus. Usun, et Eesti arengu tagab meie kujunemine ökoriigiks, mille inimesed on ühel nõul. Uues riigikogus peab olema esindatud roheline mõte.

Allan Vainola, muusik:

“Tunnen ja olen teinud koostööd Roy Strideriga juba üle kahekümne aasta ja iseloomustan teda kui andekat, julget, omapäraste ideede ja suurte organisatoorsete võimetega inimest. Tema tegevust Tiibeti vabastamise nimel ja loenguid ökoteemadel on kindlasti kõik tähele pannud. Roy omab lahtist, kindlat ja progressiivset maailmavaadet ning seisab oma elu ja tegudega reaalselt ka selle taga. Maailma ökotulevik, võitlus ebaõiglusega ning Eesti osatähtsus selles on põletavad, möödapääsmatud teemad ning olen kindel, et selliste asjade lahendamiseks on Roy Riigikogus õige inimene.”

Hõrna Aare, Seto Kuningriigi ülembsootska:

“Roy om esämaalinõ miis ja taht kaitsta Eestit ku tuud piasi vaija olõma.
Tä tiid väikorahvit ja hoit väikorahvidõ poolõ ketä suurõ surbva.
Tä tiid õt mi saai inäp häüsendädä umma maad täüs koh mi es elä.
Nii mi maa hoitmisõst, väikidõ rahvidõ kaitsmisõst ja esämaa kaitstuna hoitmisõst mi pia umavahel kaema üle erakondi piire ni tegemä üttistüüd. Maa om meil ütine , süä om meil üts , esämaa om meil ütine.”