597

Reelika Rüütli

Kohusetundlik, kirglik ja hooliv

Pärnumaa

Minu jaoks on olulised inimesed, kellega tööd teen. Hindan noori ja näen igaühes neist potentsiaali olla hea kodanik. Väärtustan inimesi, kes igapäevaselt töötavad laste ja noortega, ja seisan selle eest, et nad oleksid hoitud. Lapsed ja noored vajavad eakohaseid tegevusi, pered tahavad koos midagi teha ning väärikas vanuses inimesed võimalust kodust välja tulla – nende heaolu tagamine on minu jaoks esmatähtis.

Katrin Zagorski:

“Kui sinu jaoks on oluline ausus, otsekohesus ja keerutamisvaba poliitika, siis on oma hääle Reelikale andmine õige valik. Reelika on kohusetundlik ja oma väljaütlemistes siiras. Ettevõetu ja väljaöeldu viib südikalt lõpuni ka siis, kui populistide vastasseis mõistuse piire ületab.”

Helena Randlaht:

“Reelika kohta käib ütlus „Kes teeb, see jõuab“. Ta esindab väga tugevalt Eesti naisi, kes on tugevad, töökad ja nutikad. Ta on edasiviiv jõud, inspireerides teisi oma positiivsuse ja rõõmsa olekuga. Ta suudab väga palju ning oskab inimesi suunata nii, et neis tuleksid esile nende parimad küljed. Ta on lahke ja abivalmis ega pööra selga, kui keegi abi vajab. Eriti väljendub see töös noortega. Reelikal on selles suur kogemus ja ta mõistab neid hästi. Tänapäeva maailm muutub väga kiire tempoga ja et uues maailmas kohaneda, tuleb ka iseennast natukene muuta.”

Reelikast:

Olen kahe lapse ema ja hooliv abikaasa. Armastan süüa teha ja perega ühiselt aega veeta. Pea 15 aasta töötasin koolis, olles noorte innustaja ja juhendaja. Töö ja pere kõrvalt olen olnud aktiivne vabatahtlik noorteorganisatsioonis, vastutades rahvusvahelise koostöö eest. Sügisest alustasin uue väljakutsega, töötan Sauga noortekeskuse juhatajana ja lisaks on minu ülesanne kogukonnaelu toetamine. Oma energiataseme taastan kodus küpsetades ning lastega toimetades.