566

Priit Lomp

Omavalitsusjuht ja muusik

Jõgeva- ja Tartumaa

Einsteinilt küsis reporter: “Mis on kõige olulisem küsimus, mida üks teadlane saab küsida?” Ja Einstein vastas: “Kõige tähtsam küsimus, mida keegi küsida saab on see, kas universum on sõbralik koht või mitte,” ja jätkas: “ning vastus antud küsimusele määrab selle, mida me oma eluga peale hakkame. Kui universum on meie jaoks sõbralik koht, siis me kasutame oma lühikest aega ehitamaks sildu. Kui vastus on eitav, siis veedame oma aja ehitades müüre.”

Tanel Talve:

“Nelja aasta eest pälvisin Tartu- ja Jõgevamaa inimeste usalduse, kuid sel korral valige kindlasti Priit! Meid ühendab mitu kirge. Esmalt see, et Priit on maale kiire interneti viimisel üks häälekamaid omavalitsusjuhte. Baasvõrk on tehtud ja viimase miili liitumisi juba ehitatakse.
Ja teiseks muusika. Nõustun sellega, mida sõber Mihkel Raud kunagi Priidu kohta ütles: „Inimesed, kes on bändis pilli mänginud või koorilaulus noka lahti teinud on meeskonnamängijad, sest kogemus teistega arvestamisel on neil keskmisest suurem. Tark on selliseid inimesi ka riigijuhtimisse kaasata!””