522

Ott Valdma

Konkreetne, omakasupüüdmatu ja aus

Harju- ja Raplamaa

Seekordsed valimised käivad kahjuks põhjuse ja tulemuse vahel. Täpsemalt Reformierakonna valitsemise 15 aasta vigade ja selle tulemi – EKRE – vahel. Vasakpoolsus vähendab ühiskonnas pingeid, võrdsustab võimalusi ja sissetulekuid ning suurendab usaldust. EKRE esindab vastupidist Eestit. Kandideerin, sest tunnen, et Eesti vajab remonti ning ma saan ja olen võimeline Eesti riigile midagi tagasi andma.

Merle Pussak, Kose vallavanem:

Ott on suurepärane töökaaslane – sõbralik, kannatlik, tasakaalukas, hea kuulaja ja suure empaatiavõimega. Töökaaslaste jaoks on alati olemas ja ka hiljem oleme saanud tema abile loota ning ta pole kunagi omakasu peal väljas olnud. Ott on meeskonnaliige, kaasamõtleja, ideede väljapakkuja ja lahenduste otsija. Ta on aidanud edukalt lahendada keerukaid probleeme ja poliitilisi olukordi. On alati huvitunud poliitikast, tunneb hästi ja teab nii kohalike omavalitsuste kui ka riigi üldist toimimist. Otil jätkub aega oma perele, ta on ideaalne isa ja eeskuju oma kolmele pojale.

Otist

Lõpetasin Tartu ülikooli riigiteaduste eriala 2007. aasta juunis ning 2. juulist 2007 asusin aega teenima mereväes, kus teenistuse käigus saavutasin noorem-maadi auastme. Pärast ajateenistuse lõppu kandideerisin ja suundusin tööle tööturuametisse hankejuhi assistendi kohale. Hiljem olin samas asutuses ja edasi ka töötukassas alamprogrammijuht kuni 2009. aasta kohalike valimiste ja Kõue vallavanemaks valimiseni. Olin toona 24-aastane. Neli aastat teenisin Kõue valla rahvast ning Kose ja Kõue valla ühinemise järel töötasin Kose vallas abivallavanemana kuni 2018. aasta märtsini, mil Tiit Mae „töö“ tulemusel mind umbusaldati ning pidin „vabatahtlikult“ lahkuma. Olen abielus ja kolme poisi isa.