565

Marika Saar

Kirglik eestvedaja, julge otsustaja, avatud uuendustele

Jõgeva- ja Tartumaa

Elva abivallavanemana tegelen igapäevaselt haridus-, kultuuri-, spordi-, noorsootöö-, sotsiaal- ja terviseküsimustega ning aktiivsete kogukondade toetamisega. Sotsiaaldemokraadina usun võrdsetesse võimalustesse ning kõige südamelähedasemad on mulle haridusküsimused ning laste ja perede heaolu. Kandideerimisega toetan sotsiaaldemokraatide meeskonda ja väärtusi. Olen kindel, et igaüks loeb!

Liia Hänni:

Miks peaks riigikogu valimistel andma hääle Marika Saare poolt? Minult on uuritud, milline peaks olema hea riigikogulane. Vastuseks tahaks ritta laduda inimese kõik head omadused – aus, arukas, julge, töökas, sõbralik… Sellesse loetellu võib igaüks omalt poolt midagi lisada. Marika on Elva linnas, Nõo vallas ja nüüd Elva vallas toimetades näidanud, et tal on Toompeale kaasa võtta midagi, mida seal napib – avatud meel, sõbralikkus, töökus, koostöövalmidus ja kirglikkus. Mina valin Marika.

Indrek Saar, kultuuriminister:

“Marika on näidanud üles suurt südikust ja motivatsiooni oma valdkonna ning teemade eest seistes. Marika puhul võib kindel olla, et järjekindlus viib sihile ning tema südames on oluline koht kultuurivaldkonnal ja Elva vallal. Riigil oleks teisest Saarest rahvasaadikuna Toompeal ainult võita!”

Marikast

Kõige südamelähedasemad on mulle haridusküsimused ning laste ja perede heaolu. Aeg on lisaks digi- ja ettevõtlusõppele võtta koolides fookusesse ka kultuuriõpe. Kingime igale lapsele kultuuriranitsa – see annab kõigile õpilastele võrdsed võimalused külastada igal aastal vähemalt kolme kultuurisündmust riigi toel. Kultuuriranits aitab üles kasvatada uusi kultuuriteadlikke põlvkondi.