547

Maksim Iljin

Otsustusvõimeline, oma töö ja piirkonna tundja

Ida-Virumaa

Kandideerin selleks, et ellu viia need tegevused, millest on juba ammu juttu olnud, kuid keegi ei saanud sellega hakkama. Usun, et mina saan, sest kohalikul tasemel tegin juba sama. Valimiste põhiküsimuseks on seekord kindlasti nii regionaalpoliitika kui ka regioonidesse investeerimine. Seisan Ida-Viru arendamise eest. Leian, et riik peab rohkem panustama ka kohalike omavalitsuste arengusse, tehes meie regioonis suuremaid investeeringuid.

Iraida Tšubenko, Narva-Jõesuu linnavolikogu liige:

“Maksim Iljin on oma karjääri jooksul Narva-Jõesuus näidanud, et seistes kindlal positsioonil ja kaitstes linlaste huve, võib saavutada väga palju ka lühikese aja jooksul. Olles linnapea ametis kaks ja aselinnapea ametis poolteist aastat, suutis ta viia lõpuni mitmed kauaoodatud arendused ning alustada ka paljude uute projektidega. Lisaks õnnestus tal tuua siia linna riigi raha, et alustada ka nende probleemide lahendamisega, millega enne teda ei suutnud keegi toime tulla.

Olen kindel, et valija teeb õige otsuse, kui annab oma hääle Maksim Iljini poolt, sest talle meeldivad väljakutsed ja kõrgete eesmärkide seadmine. Ida-Virumaa vajab selliseid inimesi, kes mõtlevad suurelt, julgevad oma sõnade eest vastutada ning viivad ellu kõik, mis oli lubatud.”