564

Jüri Morozov

Usaldusväärne, kogemustega ja positiivse ellusuhtumisega

Jõgeva- ja Tartumaa

Olen oma tööelus alati sattunud lahendama keerulisi ja raskeid olukordi ning saanud sellega hakkama. Näen, et osa poliitikuid kasutab oma eesmärkide saavutamiseks ebaeetilisi võtteid, mis võivad viia meie riigi hukatusse. Ma ei pea seda õigeks. Vabadus otsustada ja kohustus oma tegude eest vastutada – see käib meist igaühe kohta – on õigusriigi püsimise alus. Seisan selle eest, et riigi asju aetakse läbimõeldult ja kaalutletult.

Eiki Nestor:

“Imetlusväärne on Jüri oskus omavalitsusjuhina keerulistele olukordadele lahendusi leida. Tema tegevus on suunatud inimeste heaolu parandamisele ja ettevõtluse arendamiseks tingimuste loomisele. Mustvee vallas on esimese aastaga enam korda saadetud kui varasema mitme aastaga kokku. Tegusa inimesena Jüri tühje sõnu ei loobi, seda on ta kinnitanud vallajuhina, riigikogu liikmena ja muid kohustusi täites. Kindel mees, kellele saab igas olukorras alati loota.”

Silvi, omakandiinimene:

“Oi, mina tean Jürit küll juba mitukümmend aastat. No on üks tore mees, kel pea lõikab ja on lahti igasugustele uutele algatustele. Inimestega suhtleb ka ilma oma tähtsust näitamata. No ja tööd pole ta kunagi kartnud, alati lööb käed külge. Üks väärt mees!”

Jürist

Ma olen oma töös keskendunud inimestele. Ma tean, et iga minu sõna ja tegu peab olema läbi mõeldud, tunnetatud südamega. Ilma sisemise veendumuseta ei õnnestu miski. Meie inimesed on minu inspiratsiooni ja jõu allikaks. Rõõmustan kõigiga koos, kui saame midagi head korda saata – meil on neid häid päevi olnud. Kordaminekud innustavad uute sihtide poole pürgimisel. Tean, et tugevad oleme ainult koos ja igaühes meist peitub aardelaegas, anne, mis aitab meil edasi minna. Me teeme koos suuri asju!