483

Joosep Vimm

Aktivist, koeraomanik, ajaloohuviline

Haabersti, Põhja-Tallinn ja Kristiine

Igaühel peab olema vabadus valida endale sobiv töö ning õigus saada väärikalt tasustatud. Kellegi karjäärivalikut ei tohiks piirata päritolu, sugu ega hädavalikud. Kuna enamik meist töötab suure osa oma elust, mängivad töötingimused ja palk olulist rolli inimese õnnelikkuses. Selleks et tõsta inimeste usku ja usaldust riiki, peame praegusest enam pöörama tähelepanu töötavate inimeste vajadustele ja võimalustele.

Eiki Nestor:

Joosep on noor ja tegutsemistahet täis tegelane. Tal on väärtused paigas ja oskab tulevikusihti seada. Temasuguseid arukaid, empaatilisi ja motiveeritud noori on meie poliitikas vaja. Kui miskit vajab tegemist, siis töötab ta väsimatult, et head mõtted ellu viidaks. Nõudlik on ta ka teiste suhtes enda kõrval, sest ühine tulemus peab olema parim võimalik. Kui mina ükspäev Hiiumaa kadakate vahele pensionit pidama lähen, on Joosep üks neist, kelle kätte julgen usaldada Eesti tuleviku. Kõige tähtsam on, et nupp poisil nokib.

Madle Lippus, kogukonnaaktivist:

Joosep on tugeva ühiskondliku närviga nutikas noormees, kes tahab ja julgeb seista talle oluliste teemade eest. Oluline on Joosepi oskus näha suurt pilti, mistõttu ei takerdu ta olukordade lahendamisel detailidesse. Eriti meeldib mulle see, et Joosep ei ole kinni standardlahendustes, vaid vaatab iga olukorda eraldi ning proovib leida just selle jaoks kõige sobivamaid lahenduskäike – vaid nii on võimalik teha häid otsuseid aina keerulisemaks muutuvas maailmas.

Joosepist

Olen õppinud Stockholmi ülikoolis ja töötanud praktikandina Euroopa Parlamendis. Praegu toetan nõunikuna sotsiaaldemokraatide fraktsiooni Tallinna volikogus ja juhin Noori Sotsiaaldemokraate. Juba keskkooli ajal Gustav Adolfi gümnaasiumis tundsin vajadust seista ka nende eest, kes ise piisavalt valju häält ei tee, et nende vajadustesse tõsiselt suhtutaks. Tahan oma kogemusi ja teadmisi rakendada selleks, et igaüks saaks end Eestis teostada parimal võimalikul moel.