571

Jarno Laur

oma laste isa, vallavanem ja hobikokk

Jõgeva- ja Tartumaa

Pean oluliseks panustada erakonda, kes seisab meie vabaduste kaitsel ja igaühe võimaluste eest. Eestil läheb hästi, kui meie inimestel – sõltumata elukohast – on võimalused ennast teostada ja väärt palka teenida, lapsi koolitada ja ennast arendada. Teen endast oleneva, et see oleks nii Tartu vallas. Seetõttu ei plaani Riigikogusse minna, kuid soovin igati aidata kaasa meie meeskonna edule, et kõikjal Eestis kehtiks sama.

Katri Raik, siseminister:

“Tunnen Jarnot kakskümmend aastat. Tema ongi päikesepoiss. Jarno on üdini hea ja mõistlik inimene. Oma tööd on ta alati teinud südamega, ta on oma väljakutsetele tõeliselt pühendunud. Jarno peab antud lubadust. Mina soovitan kindlalt: valige Jarno ja te saate tänasest veelgi parema Eesti.”

Jarnost

Et elu ja majandustegevus ei koonduks vaid pealinna ümbrusse, tuleb panustada taristusse. Algatasin veel 2006. aastal tol hetkel rohket toetust pälvinud allkirjakampaania Tallinn-Tartu maantee muutmiseks neljarealiseks. Kahjuks läheb tänase ehitustempoga veel kaks inimpõlve, et tee Tartuni jõuaks. See on liiga pikk aeg! On mõttetu raisata raha 2+1 möödasõidulõikudele, mille ehitamine maksab sama palju kui päris lahendus. Tahame kiiret rongiühendust Tartu ja Tallinna vahel, ent lisaks kiirusele peab rongiliiklus suurendama ka teiste piirkondade elanike võimalusi. 3-minutiline peatus Tabiveres on sama pikk ja vajalik kui Kitsekülas. Teeme neljarealise tee ja hea rongiühenduse lihtsalt ära. Enne Helsingi tunnelit ja Rail Balticut. Ja rongid paneme ka Tabiveres peatuma!