600

Jaan Krinal

Aus, töökas, hooliv, lahendustele orienteeritud

Pärnumaa

Olen pikaaegse finantstöö kogemusega ning pean oluliseks maksusüsteemi, mis ei tunduks karistusena ega ebaõiglasena. Soovin oma kogemusi rakendada seaduseloomes. Soovin vähendada hirmu ja hirmutamise õhutamist. Selleks tuleks lihtsalt selgitada tegelikku olukorda. Vajadusel osaleda depattidel. Seda muidugi juhul kui üldse argumenteeritud juttu kuulda tahetakse. Hoolivust ei tohi “visata prügikasti” või muuta lihtsalt sõnakõlksuks.

Jana Ristimets, SDE Pärnu osakonna esimees:

“Jaan on arukas, tasakaalukas ja usaldusväärne inimene. Ta julgeb alati välja öelda, mida mõtleb, ja seista selle eest, et lubatud asjad tehtud saaks. Jaan on olnud pikaaegne SDE Pärnu osakonna juht, praegune aseesimees.”

Kalev Kaljuste, nimekirjakaaslane:

“Jaan on väga hea Eesti rahanduse ja maksunduse asjatundja. Ta on tubli kaitseliitlane ja Eesti ning eestluse eest alati väljas. Ta on pikalt võidelnud Tšernobõl veteranide õiguste eest. Koos püstitasime 2017. mälestusmärgi Tšernobõl veteranidele Pärnu Raeküla Vanakooli lähistele. Talle meeldib kultuur ja teeb seda ka ise aktiivselt, lauldes laulukooris ja bändis. Ta on Pärnumaa ja Eesti patrioot.”