582

Ivari Padar

Tark ei torma, otsustamisele peab eelnema korralik analüüs

Võru-, Valga- ja Põlvamaa

Kandideerin selleks, et anda varasemate kogemuste ja töö toel oma tubli panus Eesti elu edendamisesse. Seekordsete valimiste põhiküsimus on selles, kas jätkatakse poliitikaga, mis aitab ka meie ühiskonna nõrgemat või hakkavad Eestit valitsema jõud, kes viljelevad nn džungliseadust, kus ainult tugevamad jäävad ellu.

Minu südamelähedasemaks teemaks on kindlasti maaelu areng laiemalt, aga mitte ainult.

Eiki Nestor:

Kui nüüd kellegi kohta on soov hästi öelda, siis kasutatakse väljendit, et temaga ma läheks luurele küll. Ivariga on selline lugu, et temaga mitte ei läheks koos luurele, vaid temaga ma ka tuleks koos luurelt. Nii kindel mees on.”

Ivarist

Soovitan headel inimestel mitte minna hirmutamiste ja mustvalgete loosungite lõksu. Elu ja poliitika on tihtilugu märksa keerulisem ning see vajab mõistagi rohkem süvenemist ja kaalumist. Mina omalt poolt soovitan teil valida riigikogu valimistel just sotsiaaldemokraate, kuna oleme näidanud, et suudame lubatu suuresti ka ellu viia, olgu selleks siis lastetoetuste tõus, mis on aidanud absoluutsest vaesusest välja tuua 20 000 last, või põllumajandustootjatele üleminekutoetuse top-up’i täies mahus taastamine. Valige neid, kes teevad, mitte neid, kes pelgalt lubavad või oskavad lihtsalt hirmutada.