480

Erika Scholler

Kohusetundlik, sihikindel, aktiivne

Haabersti, Põhja-Tallinn ja Kristiine

Olen valmis esindama riigikogus Eesti inimesi, kes on päri järgmiste ideedega: korteriühistute elanikel on võimalik lahendada vaidlusi väljaspool kohut, juriidiline pädevus areneb põhikoolist saati, profisportlaseks pürgivad lapsed saavad süsteemset toetust. Ideed, nagu ka tahe neid teostada, tulenevad minu 20-aastasest kogemusest juristi, kinnisvarahalduri ja emana.

Kristiina Hallikas, ametikooli huvijuht:

“Soovitan valida Erika oma esindajaks neil, kes väärtustavad pühendumust. Olgu see järjekordne kohtuvaidlus, loengusari või lapse sünnipäevapidu, vapustava rahulikkusega leiab ta omapärased lahendused, mis teenivad tema hoolealuste huve.”

Marko Kull, kinnisvara arendaja:

“Kui kuidagi ei saa, siis kuidagigi ikka saab – põhimõte, mida Erika ikka ja jälle oma edusammudega meelde tuletab. Imetlusväärne kui väärikas, vastutustundlik, inimlik ta samal ajal on.”

Erikast:

Kasu ideede teostamisest:

  • korteriühistute elanikel on võimalik lahendada vaidlusi väljaspool kohut – korteriomanikud saavad küsimustele vastuseid asjatundlikult, kiiresti, soodsalt
  • juriidiline pädevus areneb põhikoolist saati – järeltulijad järgivad töö- ja perekonnaõiguse põhitõdesid ilma neid rikkumata
  • profisportlaseks pürgivad lapsed saavad süsteemset toetust – lapsed koos vanemate ja juhendajatega keskenduvad võitudele, mitte kuludele.