548

Anton Pratkunas

Narva volikogu liige, aktiivne kodanik, spordiürituste korraldaja

Ida-Virumaa

Olen sündinud Narvas ja see on minu kodulinn, kus elavad minu pere, sõbrad ja tuttavad. Ida-Virumaa on regioon, mille arendamist on vaja vaadata tervikuna. Meil on suur potentsiaal tänu meie inimestele, geograafilisele asukohale ja maastikule. Ma tahaks, et inimestel oleks soov jääda siia elama, alati tulla tagasi meie piirkonda puhkama, tööd tegema ja elama. Selleks on vaja teha koostööd kohaliku omavalitsuse, riigi ja ettevõtjate vahel.

Natalja Mjatšina, sõber, kolleeg, Motus spordiklubi juhatuse liige:

Anton Pratkunas on suurepärane kahe armsa tütre isa, ühiskondlik tegelane, kooliõpetaja ja erinevate spordiürituste korraldaja ja eestvedaja. Anton on Narva põliselanik ja Narva linna volikogu liige. Oskab kujundada meeskonda püstitatud eesmärkide saavutamiseks. Tema aktiivne ühiskondlik eluviis on eeskuju noortele!

Antonist

Mul on kõrgharidus sõjaväelise juhtimise erialal ja praegu kirjutan magistritööd liikumisharrastuse teemal Tallinna ülikoolis. Minu tugevad küljed on töökogemus erinevates valdkondades: kaitsevägi, sisejulgeolek, haridus, finants ja sport. Omandatud teadmisi, oskusi ja kogemusi rakendan ühiskonna tegevustes meie regioonis. Pean enda jaoks tähtsaks liikumisharrastuse edendamist Ida-Virumaal ja liikumise populariseerimist. Olen Motus Spordiklubi MTÜ juhatuse liige ning korraldan kogukonna jaoks erinevaid spordiüritusi, kus osaleb sadu inimesi. Olen kahe tütre isa ja alati olen õnnelik, kui üritustest võtab osa palju lapsi, kes naudivad liikumist. Olen riigikaitseõpetuse õpetaja, Kaitseliidu liige (kapten reservis). Ma soovin, et meie inimeste tulevik oleks terve ja õnnelik!