508

Anto Liivat

Selleks et asjad õnnestuksid, tuleb neist mõndagi teada

Mustamäe ja Nõmme

Olen Mustamäe ja Nõmme piiril üles kasvanud, käinud sporditreeningutel Nõmmel ja lõpetanud Tallinna 32. keskkooli Mustamäel. Soovin kodukandis kandideerides anda panuse, et pärast valimisi juhiks riiki valitsus, kelle jaoks on iga Eesti inimene oluline ning kes leiaks laias maailmas mõistmist ja Eestile sõpru. Samuti pean oluliseks, et ka Tallinnas tuleks sel korral kevad teisiti ning linna asuks juhtima korruptsioonivaba koalitsioonivalitsus.

Marju Lauristin, emeriitprofessor, mõtte- ja erakonnakaaslane:

“Sotsiaaldemokraatide programmitoimkonna juhina võitis Anto meie kõigi usalduse ja lugupidamise. Hindan kõrgelt kirglikke mõttevahetusi, mida oleme pidanud nii varastel hommiku- kui ka hilistel õhtutundidel. Antol on piisavalt veenmisoskust ja julgeid mõtteid, mida teoks teha. Kui Anto midagi lubab, siis ta alt ei vea.”

Anne Veesaar, näitleja, kooliõde:

“Miks ma siis Antot ei tea. Temast rääkida võib nii mõndagi head, aga peale selle on tal ka väikesed vead… Kindlasti on, sest temagi on vaid inimene, aga mina neid ei tea. Anto on lihtsalt „kulla koolivend“. Asjalik ja arukas. Tema juhitud vilistlasnõukogu, kuhu kuulusin, saatis korda päris suuri asju. Liivat on liidritüüp ja poliitika tema õige tegemine. See aeg peab ometi tulema, mil poliitikas toimetavad teadjad mehed! Ja naised ka! Aga teadjad.”

Antost

Olen Estonian Business Schooli juhtimise õppejõud, Sotsiaaldemokraatliku Erakonna aseesimees ning Tallinna linnavolikogu ja Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse (EAS) nõukogu liige. Juhin Kuku raadios majandussaadet „Buum“ ja aitan korraldada tänavakorvpallivõistlusi.

Linnas kasvanud poisina soovin veeta võimalikult palju vaba aega looduses. Armastan talvel suusatada ja suvel rattaga sõita. Püüan igal aastal osaleda ka rahvaspordiüritustel, mille hulgas on minu vaieldamatuteks lemmikuteks Tartu suusa- ja Võhandu aerutamismaraton.

Kui soovid minu kohta rohkem teada saada, kuula saadet „Kukul külas“.