599

Anet Tomašpolskaja

Osavõtlik avatud realist

Pärnumaa

Otsustasin kandideerida Riigikogu valimistel sest tahan rakendada ametnikuna omandatud seadusloome kogemust ja anda oma panus solidaarsuse suurendamise Eesti ühiskonnas. Minu poolt hääletavad Pärnu inimesed, kes soovivad näha poliitikas uusi tulijaid ja noori professionaale.​ Ma seisan selle eest, et meie laste hariduskorraldus oleks Põhjamaade parimal tasemel. Et Pärnu noorte, lastega perede ning raskustesse sattunud inimeste olukord muutuks paremaks. Riik, riigikogu ja valitsus ongi selleks, et lahendada probleeme mida vabaturumajandus ei suuda.​

Eiki Nestor:

“Koorilaul on siis ilus kuulata, kui me tabame ära kõik häälerühmad. Poliitikas on sama lugu. Praegu on noorte haritud toimekate naiste häält kuulda liiga vähe, häbematult vähe. Ja mis võiks olla veel parem, kui see hääl kostab just Pärnust. Viimase peal kandidaat, uskuge mind!”

Madis Somelar:

“Teda iseloomustab süsteemsus, täpsus, lojaalsus, usaldusväärsus, avatud mõtlemine, maitsekus ja väljapeetus. Väga hea suhtlemisoskus ning mitme võõrkeele valdamine annab talle haarde oma avatud maailmapilti jagada nii Eesti ühiskonnas kui rahvusvahelisel areenil. Hindan kõrgelt Aneti suutlikkust suurüritusi korraldada, koostööd teha ning vajadusel meeskonda juhtida.”