599

Anet Tomašpolskaja

Osavõtlik avatud realist

Pärnumaa

Olen alati olnud ühiskondlikult aktiivne. Tehes tööd riigiametnikuna, on järjest enam süvenenud veendumus, et poliitilised otsused peaksid suurendama inimeste võimet iseendaga toime tulla. Olen siin missioonitunde pärast – tahan, et asjad paraneksid ja areneksid. Minu kandideerimise eesmärk on anda valijale võimalus saata riigikokku teadmisi ja kogemust. On oluline, et poliitikasse tuleks tarku ja südamega inimesi.

Eiki Nestor:

“Koorilaul on siis ilus kuulata, kui me tabame ära kõik häälerühmad. Poliitikas on sama lugu. Praegu on noorte haritud toimekate naiste häält kuulda liiga vähe, häbematult vähe. Ja mis võiks olla veel parem, kui see hääl kostab just Pärnust. Viimase peal kandidaat, uskuge mind!”

Madis Somelar:

“Teda iseloomustab süsteemsus, täpsus, lojaalsus, usaldusväärsus, avatud mõtlemine, maitsekus ja väljapeetus. Väga hea suhtlemisoskus ning mitme võõrkeele valdamine annab talle haarde oma avatud maailmapilti jagada nii Eesti ühiskonnas kui rahvusvahelisel areenil. Hindan kõrgelt Aneti suutlikkust suurüritusi korraldada, koostööd teha ning vajadusel meeskonda juhtida.”