500

Allan Kaljakin

Olen uudishimulik, õpihimuline, uuendusmeelne, hea suhete looja ja hoidja.

Kesklinn, Lasnamäe ja Pirita

Olen haridusuuendajana veendunud, et haridus peab kaasas käima pidevalt ühiskonnas toimuvate muudatustega, arendades noortes neid oskusi, teadmisi ja hoiakuid, mis aitavad neil tulevikus hakkama saada. Lisaks noorteharidusele, on väga oluline täiskasvanueas jätkata järjepidava enesearenguga. Igapäevaselt panustan hariduse uuendamisse ja elukestvaks õppeks mitmekülgsete võimaluste loomisesse.

Kolleegid:

“Allan Kaljakin on Õpetajate Maja direktorina kujundanud ajaloolisest haridus- ja kultuurikeskusest uuendusmeelse ja kaasaegse elukestva õppe- ning sündmuskeskuse. Juhina on ta äärmiselt inspireeriv ja karismaatiline, osates oma meeskonda motiveerida ja eestvedada viisidel, mis on eetilised, austusväärsed, koostöised ja arendavad. Ta inspireerib isikliku eeskujuga inimesi välja tulema oma mugavustsoonist ning astuma uutele tundmatutele aladele, kuhu õppimine ja enese arendamine tavaliselt meid viib.Ta seisab selle eest, et haridusvaldkond areneks sama jõudsalt kui muu maailm.”

Virgo Press, SDE Tallinna Kesklinna osakonna esimees:

“Tema tipptasemel juhtimise ning uuenduste ellu rakendamise suurepärane oskus, pidades eelkõige silmas tulevikuvisiooni kuid samas unustamata inimese heaolu tänases päevas, on
meile suur kingitus ning just seda on meie riigi juhtimises vaja. Tema jäägitu pühendumus ja järjekindlus oma tegevustes on imetlust väärt ning tema kinnitab tema sobivust Eesti elu edendama.”